ΝΕΑ / ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ανάρτηση: 7 Νοεμβρίου 2016

« Καλωσορίζουμε  τους πρωτοετείς!!» Γνωρίζουμε όλοι τον Συμβουλευτικό Σταθμό του Πανεπιστημίου Αιγαίου»

Ο  Συμβουλευτικός Σταθμός του Πανεπιστημίου Αιγαίου Παράρτημα Μυτιλήνης σε συνεργασία με το  Γραφείο Ψυχολόγων του Γ. Ν. Μυτιλήνης «ΒΟΣΤΑΝΕΙΟ» σας προσκαλεί στην ενημερωτική  εκδήλωση με τίτλο:

που θα πραγματοποιηθεί  την Τετάρτη   09  Νοεμβρίου 2016    και   Ώρα:  14 .00  στο κτίριο Επιστημών της Θάλασσας, αίθουσα Ε’

Σκοπός της εκδήλωσης αυτής είναι να συζητήσουμε και να καλωσορίσουμε τα πρωτάκια με τις δυσκολίες και τις ανησυχίες που πιθανών έχουν. Επίσης θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για τις δραστηριότητες του Συμβουλευτικού για το ακαδημαϊκό έτος 2016- 2017 και γιατί όχι να ακούσουμε, να σημειώσουμε και ενδεχομένως να υλοποιήσουμε τις δικές σας ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ.