Αρχική | Η εφημερίδα | Στείλε άρθρο | Ενημέρωσε τα στοιχεία σου | Αρχείο | Πανεπιστήμιο Αιγαίου
Η παρακάτω φόρμα δημιουργήθηκε για να υποδεχτεί τα άρθρα που θα δημοσιευθούν στην εφημερίδα του Πανεπιστημίου Αιγαίου. Αν θέλετε κι εσείς να αρθρογραφήσετε το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να συμπληρώσετε τα πεδία της φόρμας και να αποστείλετε το κείμενο καθώς και τις φωτογραφίες που το συνοδεύουν. Η Συντακτική Ομάδα θα επικοινωνήσει μαζί σας, προκειμένου να συζητηθούν οι λεπτομέρειες για τη δημοσίευση του άρθρου.

Προσοχή όμως! Πριν προχωρήσετε στη συμπλήρωση της φόρμας, βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει τις γενικές οδηγίες.

Εναλλακτικά, μπορείτε να μας στείλετε το άρθρο στο e-mail newspaper@aegean.gr, συμπληρώνοντας τη σχετική φόρμα.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΥΝΤΑΚΤΗ
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Τηλέφωνα

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΡΘΡΟΥ
Θέμα

Επιλέξτε την θεματική ενότητα (ή τις ενότητες) με την οποία συνδέεται το άρθρο σας.
ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΧΕΤΙΖΟΝΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
Έρευνα
Φοιτητές
Δημόσιες σχέσεις

ΘΕΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ
ΝΕΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ

ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΑΡΘΡΟΥ
Στο παρακάτω πεδίο μπορείτε να αναπτύξετε το άρθρο που θα θέλατε να δημοσιευθεί.

ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ

Αφού τελειώσετε με την καταχώρηση και αποστολή του άρθρου, στείλτε μας τις φωτογραφίες που το συνοδεύουν στο e-mail newspaper@aegean.gr. Μην ξεχάσετε να σημειώσετε στο μήνυμά σας τον τίτλο του άρθρου στο οποίο αντιστοιχούν οι φωτογραφίες, τις προτεινόμενες λεζάντες των φωτογραφιών και φυσικά το ονοματεπώνυμο εκείνου που τις τράβηξε.

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ
Προτεινόμενες πηγές περαιτέρω ενημέρωσης (π.χ. άλλα πρόσωπα, φορείς, sites κ.λπ.).

Πανεπιστήμιο Αιγαίου - Εφημερίδα ΑΙΓΑΙΟ.edu - Λόφος Πανεπιστημίου, Κτίριο Διοίκησης, 81100 Μυτιλήνη
Τηλ.: 2251036772, 2251036776 -
Email: newspaper@aegean.gr